Film

Wieloletnie doświadczenie fotografa oraz intuicja, która wykształciła się podczas wielu godzin pracy na sesjach fotograficznych i reportażach sprawia, że moje produkcje filmowe są bardzo dopracowane i przepełnione pięknymi kadrami.

Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym, który pozwala na kręcenie filmów w bardzo dobrej jakości. Jasne obiektywy, pozwalają uzyskać bardzo małą głębie ostrości. Posiadany przeze mnie Canon 5d (mk2 i mk3), to już legenda w kręceniu filmów. Jest on używany m.in. przy tak wielkich produkcjach filmowych jak:

  • ostatni sezon serialu "Doktor House" (całość kręcona canonem 5d mk2),
  • Iron Man 2 (wybrane sceny),
  • The Avengers (wybrane sceny).

 

W mojej ofercie znajdą Państwo:

  • nowocześnie zmontowane krótkometrażowe produkcje filmowe w formie zwiastunów,
  • filmy promocyjne,
  • teledyski,
  • produkcje filmowe na potrzeby ślubów (podziękowania dla rodziców, filmy o młodej parze).

 

 

Klip zaręczynowy Kraków

Film zaręczynowy

Tworzenie filmu zaręczynowego to bardzo duża odpowiedzialność. Należało wszystko przemyśleć, dobrze zaplanować i zgrać wszystko w czasie. Założenia były takie, aby klip był w formie zwiastuna do filmu, który ma zostać puszczony w kinie. Na etapie planowanie scenariusza rozpisane zostały kolejne sceny, które mają znaczenie dla zakochanych. Miejsce gdzie się poznali, ludzie dzięki którym się poznali, magiczny Kraków oraz trudy jakie musieli przejść.

Więcej
Kręcenie teledysków Kraków

Teledysk SIXON "Więcej"

Oto pierwszy mój czynny udział w kręceniu teledysku. Klip ten powstał w Turku (Wielkopolska), w studio fotograficznym TIM Fotostudio. W tym miejscu należą się podziękowania dla ekipy studia za umożliwienie wzięcia udziału w tym ciekawym projekcie.

Więcej